Producenci

FAQ

Do you need help? Go to see our FAQ section. DOSTAWCY      Dostawcą zaoptarującym Drewniany Market w surowe wyroby stolarskie (deski strugane, krawędziaki, boazerie, elewacje, listwy wykończeniowe itp.) jest Stolarnia i Tartak Drewnleś.

     Dzięki dużemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, owocującemu w nowowczesny park maszynowy, klienci otrzymują produkty o najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie.


     Będąc jednocześnie operatorem sieci handlowej i właścicielem hurtowni wyrobów z drewna, firma Drewnleś zapewnia największą tego typu ofertę na rynku, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

     Wszystkie wyroby dostępne w hurtowni pochodzą z wyselekcjonowanej pod względem jakości polskiej produkcji.     Jeżeli jesteś producentem wyrobów z drewna i chciałbyś, aby Twoje produkty znalazły się w ofercie Drewnianego Marketu skontaktuj się z naszym Działem Zaopatrzenia: hurt@drewnianymarket.pl

 

 

 HURTOWNIA 


     Drewniany Market to największy sklep z asortymentem drzewnym w polskim internecie. Jest to ważne dla klientów detalicznych, ponieważ gwarantuje najniższe ceny, a także stale podnoszoną jakość.

 

     Dla klientów hurtowych (partnerzy sieci handlowej, a także niezwiązani sieciowo odbiorcy) Drewniany Market przygotował atrakcyjną ofertę dla biznesu. 

Wszystkie produkty oferowane na www.drewnianymarket.pl dostępne są w ofercie hurtowej, czyli w cenach pozwalających na dalszą odsprzedaż. 

 

 

 

     Jako operator największej hurtowni z asortymentem drzewnym, zapewniamy stałą dostępność asortymentu. Odbiory towarów możliwe są w naszym Centrum Dystrybucji lub za pośrednictwem preferencyjnych rozwiązań logistycznych, takich jak przesyłki spedycyjne lub paletowe. 

 

     Nasi partnerzy otrzymują dostęp do interaktywnej platformy, pozwalającej na dokonanie zamówienia, wybór sposobu dostawy, podgląd historii faktur itp.